Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda düğün dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle örgülabildiği gibi antrparantez teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş üretmek dâhilin yalnızca nickname (eğreti kişi) açmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program çatlak cebinünü kullanarak yalnızca makalelı, makalelı ve tayflü, ünlü ve tayflü gibi tercihe bentlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı endamsız müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma nominalmıdır. Bir başka popüler chat program olan ve internetin efsane nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar