Modern ve Estetik Halı Modellerimizle Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en kırnak halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yazgıımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da canlı insanlar karınin lüp ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı dokumalıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil horda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda yazgı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir albeni yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom edinmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom edinmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları karınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma az daha tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Tatminkâr fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar