hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir sunucu üzerinde, sunucunun bant ferahliği ve fiziki gücüne bakarak aşkın adetda hosting çitndırılabilir, lafız gelimi averaj bir ev bark bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant ferahliği ya da seyrüsefer, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşferment rabıtalı olarak sizin kontralamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda data centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu özen sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit ayrım size ilgili bir sınır dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtalı olarak bant ferahliği ve çarpıcılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden göz paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız göz CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar