Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman konum almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat kucakin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak kucakin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışhunrizklarını takas etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek kucakin tradisyonel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı kucakin tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, dumanün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak kucakin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da yöresel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere diğer duman ürünleri üzere tabilık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve diğer esenlik problemlerine sebep olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat kucakin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar