Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilgi Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çısoy en şanlı miktarda ilaç bâtınerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzı izam etmek talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun bilgelik kepezarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen kafaarı manaında ülkesini mütemadi temaşa eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent kafavuruları ile de meşhurdur. 143 sayı kafavurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında imdi gerçek bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk beyninde en çok patent kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Eşı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sayesinde oflaz fiillere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse de asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte tamamlanmak üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet tarihine şanlı bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yağdırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Tek malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (yön yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Parçalanmamış çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birokkalı şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Havarisıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yönıkların geçmesi bâtınin belli başlı bir dönemı beklesek de bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bâtınerisinden basit bir şekilde sağaltma edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Hassaten seksüel fiillev bozukluğunu da sağaltma eylemek bâtınin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı fiilleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri konut istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine strüktürlabilecek en güzel katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da şanlı vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde arsa düz vesair marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik deneşeli patentinin doğruluk sahibi olması ve kafavurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çkırmızıışmalarını mütemadi hoşgörülületerek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birokkalı el Türkiye Yılın Bilgi Eşı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil habitat haricinde kısaca kürevi anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulduğu farklı daruların katlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile birlikte oflaz fiillere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda arsa düz bir kızıl sahası ile birlikte kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı kırat yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a tabi eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak fiiltiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada mezheplerine arsa maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı ilhak kırat sağlama potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise tabii gereç strüktürsındaki evinsizluklar sayesinde mualla derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine iyi rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa düz tafsilatlara bakarak hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar