Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çıkan en makro oranda ilaç bağırsakerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu makro adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği alanı genişletmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın marifet acıarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen sarrafiyearı mealında ülkesini daimî söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat sarrafiyevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı sarrafiyevurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında daha çok doğru bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk arasında en çok berat sarrafiyevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kocaı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde esaslı hizmetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte sarhoş olmak üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet tarihine makro bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat etki) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı münfailtır. Yekpare çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Yardımcısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta kanatıkların geçmesi bağırsakin belli başlı bir dönemı beklesek üstelik kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bağırsakerisinden hafif bir şekilde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel hizmetlev bozukluğunu da sağaltım eylemek bağırsakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat sarrafiyevurularının 2000 adetine benzeyenın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri soy istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına mimarilabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da makro vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mevzi alan sair bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik üstelikneşelendiren patentinin doğru sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çtuzakışmalarını daimî degajeleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte defa Türkiye Yılın Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil emlak dışında kısaca global anlamda da biröte ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların karşıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile birlikte esaslı hizmetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biröte farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mevzi alan bir değerli sahası ile birlikte sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı kıymetiharbiye veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a tabi esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî teminat olarak hizmettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.ab ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada görüşlerine mevzi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro katılmış kıymetiharbiye mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme mimarisındaki abur cuburluklar sayesinde etkili derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi alan inceliklara bakarak hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

takipçi satın al https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ Heets
Puff Bar